Stanisław Rybak - Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Rybak, odszkodowania medyczne, prawo cywilne, prawo karne, zasiedzenia
Stanisław Rybak

radca prawny, założyciel Kancelarii, od 2013 roku związany z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie

Specjalizuje się w szczególności w prawie medycznym oraz prawie rzeczowym w zakresie nieruchomości.

Studia prawnicze ukończył w 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc pracę magisterską pod tytułem „Odpowiedzialność sprzedawcy”. W 2012 r. na tym samym Wydziale Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończył studia administracyjne I stopnia.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w renomowanych Kancelariach Prawnych w Krakowie oraz na Śląsku, ucząc się od autorytetów w dziedzinach prawa.

Zespół specjalistów z zakresu medycyny - Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Rybak, odszkodowania medyczne, prawo cywilne, prawo karne, zasiedzenia
Zespół specjalistów z zakresu medycyny

Kancelaria współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny, dzięki czemu w naszej pracy obecna jest nie tylko wiedza prawnicza, ale także czynnik specjalistyczny, co odróżnia nas od innych podmiotów działających na rynku.

Nasi specjaliści wykonują na potrzeby prowadzonych postępowań sądowych m.in.: obdukcje, wydają opinie sądowo-lekarskie dotyczące błędów medycznych, dokonują oceny procentowego uszczerbku na zdrowiu.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Zięba z Krakowa - Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Rybak, odszkodowania medyczne, prawo cywilne, prawo karne, zasiedzenia
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Zięba z Krakowa

Współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Łukasz Zięba z Krakowa, specjalizującą się w prawie ubezpieczeniowym, w szczególności w zakresie szkód majątkowych oraz osobowych, a także obsłudze przedsiębiorców.